ul. Bogucka 2, 32-020 Wieliczka

+48 782-123-610

info@smswieliczka.pl

KLAUDIA SADOWSKA

NAUCZYCIEL HISTORII


 

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, ukończyła studia historyczne na wydziale humanistycznym oraz studia uzupełniające na kierunku wychowanie przedszkolnego z zarządzaniem. Praca z dziećmi i młodzieżą była od zawsze jej marzeniem, które z pasją realizuje.

 

AGNIESZKA KNAPIK

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nauczyciel z 20-letnim stażem pracy na stanowisku nauczyciela języka angielskiego. Znajomość języków obcych, to klucz do innego świata, do innych kultur dlatego postanowiła ukończyć dwukierunkowe studia filologiczne w zakresie języka angielskiego i rosyjskiego. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Na przestrzeni lat uzyskała stopień nauczyciela mianowanego, a następnie dyplomowanego. Stale stara się rozwijać swoje umiejętności i podnosić kwalifikacje, a efektem tego jest zdobycie uprawnień egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie egzaminu maturalnego oraz ósmoklasisty. Prywatnie jest ogromną miłośniczką podróży, książek, pływania i wolny czas oddaję tym pasjom. Należy do tych szczęśliwców, którzy robią to, co lubią. Zaprasza więc do wspólnego odkrywania świata poprzez angielski. Do zobaczenia! See You!


 

 

ANNA KNOP

NAUCZYCIEL CHEMII


 

nauczyciel dyplomowany chemii i fizyki oraz wychowawca. Absolwentka Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas sesji egzaminacyjnych pełni funkcję egzaminatora w OKE. Pracuje z młodzieżą od 25 lat, przygotowując ją do egzaminów maturalnych i gimnazjalnych. Współpracuje z Zakładem Dydaktyki Nauczania Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Fundacją "Przyszłość w nauce". Pomaga swoim uczniom w przygotowaniach do konkursów szkolnych i zewnętrznych, niejednokrotnie zwieńczonych sukcesami. Odskocznią od pracy jest muzyka i spotkania ze znajomymi.

BARTOSZ SZCZEPAŃSKI

 

absolwent AWF w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne, specjalność: trener przygotowania fizycznego w sporcie , instruktor pływania, aqua fittnes -u, snowboardu, trener UEFA klasy B. Zawodnik na „trawie”: WKS Wawel Kraków, Górnik Wieliczka, Puszcza Niepołomice, Czarni Staniątki i na "hali" - futstal: Enimar Kraków (I liga), ZIS Gaszyńscy Kraków (ekstraklasa), MKF Solne Miasto Wieliczka (ekstraklasa).
TRENER: trampkarzy w Puszczy Niepołomice, młodzików w Szkole Futbolu Staniątki, orlików i młodzików w Górniku Wieliczka.

KATARZYNA URBANIK 

NAUCZYCIEL GEOGRAFII I WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Absolwentka geografii Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. KEN w Krakowie, Wiedzy o społeczeństwie z podstawami przedsiębiorczości na Uniwersytecie Pedagogicznym, egzaminator OKE z zakresu geografii.

 

MONIKA WÓJCIK -PAWEŁCZAK

 

NAUCZYCIEL BIOLOGII

 

absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wydział BINOZ, kierunek: biologia. Druga specjalizacja : chemia. Studia podyplomowe: terapia pedagogiczna. Absolwentka LO Jana Matejki. W zawodzie od 30 lat w tejże szkole. Egzaminator maturalny OKE z biologii. Pasjonatka zawodu. Uwielbia kino, książki i podróże.

JAKUB KALICIECKI

TRENER PIŁKI SIATKOWEJ


 

absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach - specjalizacja piłka siatkowa, trener MUKS POPRAD Stary Sącz, STS Sandecja Nowy Sącz, MKS Muszynianka Muszyna (Młoda Orlen Liga).Ostatni sezon WTS Solna Wieliczka. Specjalista z zakresu odnowy biologicznej w sporcie . Uczestnik wielu kursów i konferencji z zakresu piłki siatkowej oraz przygotowania motorycznego. Trener Reprezentacji Małopolskiej Kadry Piłki Siatkowej i Piłki Plażowej. Miłośnik turystyki górskiej oraz narciarstwa.

AGNIESZKA MAJKA

DYREKTOR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

NAUCZYCIEL MATEMATYKI


 

nauczyciel dyplomowany z kilkunastoletnim stażem pracy. Absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie, ukończyła studia na kierunku: fizyka z informatyką, a także studia uzupełniające na kierunku: matematyka. Posiada również dyplom Uniwersytet Jagiellońskiego z zarządzania i przywództwa w oświacie. Przez kilkanaście lat związana z krakowską szkołą średnią, jako nauczyciel matematyki i fizyki, pracowała też w gimnazjum i szkole podstawowej. Długoletni wolontariusz, kochający matematykę i pracę z dziećmi i młodzieżą

KADRA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

Kinga Ptak

DYREKTOR SMS WIELICZKA

 Dyplomowany nauczyciel języka polskiego, zajęć artystycznych oraz wychowawca z 12- letni stażem pracy, absolwentka studiów z zakresu filologii polskiej, zarządzania oświatą, wiedzy o kulturze oraz bibliotekoznawstwa, zdobywczyni II miejsca w plebiscycie Dziennika Polskiego na najlepszego nauczyciela w Małopolsce w kategorii mała szkoła, organizatorka licznych akcji charytatywnych oraz pozalekcyjnych przedsięwzięć, tj. gimnazjalne noce filmowe, Dzień Profilaktyki i Sportu, Dzień Śpiocha. Jest twórcą autorskich programów w zakresie doradztwa zawodowego oraz pracy z uczniem wymagającym rewalidacji na zajęcia przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego. Od wielu lat w ramach zajęć artystyczny prowadzi lekcje dotyczące historii kina i filmu. Jej uczniowie osiągają sukcesy edukacyjne na poziomie województwa - finaliści Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Osoba charakteryzująca się otwartością, wrażliwością, kreatywnością, pracowitością i profesjonalizmem. W pracy i życiu kieruje się zasadą, że "tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia". Swój wolny czas spędza najchętniej z rodziną oraz przyjaciółmi. Jej pasją są filmy oraz książki. Lubi podróżować oraz aktywnie spędzać czas.

KSENIA BEREZOWSKA

 

Nauczycielka plastyki w Szkole Mistrzostwa Sportowego Wieliczka.

Absolwentka Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Kijowie, gdzie uzyskała tytuł magistra reżyserii filmu animowanego.  Od 17 roku życia pracuje jako grafik-animator , prowadzi zajęcia 

i warsztaty z dziećmi w zakresie plastyki, filmu animowanego, eco-sztuki ze śmieci. Jest ilustratorką książek i podręczników.

ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO WIELICZKA

MAGDALENA HOŁDA

 

NAUCZYCIEL MATEMATYKI, INFORMATYKI, J. NIEMIECKIEGO

 

Nauczyciel języka niemieckiego, matematyki, informatyki, nauczania indywidualnego oraz wychowawca z 20 - letnim stażem pracy. Absolwentka studiów z zakresu nauczania języka niemieckiego, matematyki z elementami informatyki, edukacji potrzeb rewalidacyjnych osób z niepełnosprawnością intelektualną. W swojej karierze pracowała z dziećmi i młodzieżą, an każdym etapie edukacyjnym, przygotowując podopiecznych do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Organizatorka wielu ciekawych wycieczek krajoznawczych. Pracowała przy wielu projektach i konkursach. Charakteryzuje się pracowitością, sumiennością, otwartością, ciekawością na nowe wyzwania i uczciwością. W pracy kieruje się zasadą każdy człowiek - uczeń jest inny. Swój wolny czas spędza najczęściej ze swoją rodziną. Lubi zwiedzać i poznawać nowe miejsca.