MONIKA BROTOŃ – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, nauczycielka przyrody, biologii, geografii, chemii, języka angielskiego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Ze szkołą związana jest od dziewięciu lat, od siedmiu pełni rolę wychowawcy. Organizatorka wielu konkursów, zajęć pozalekcyjnych, wycieczek,a ostatnio comiesięcznych wyjazdów pod hasłem „Weekend z COOLturą”. Chętnie bierze udział w różnych akcjach charytatywnych, jest członkiem Stowarzyszenia Propagującego Idee Kazimierzowskie. We wszystko co robi, angażuje się całym sercem, mnóstwo czasu poświęca na doskonalenie swojego warsztatu pracy. Nauczanie jest jej wielką pasją i daje jej ogromną satysfakcję. Jest miłośniczką książek oraz kina, chętnie podróżuje, a każdą wolną chwilę poświęca najbliższym. Uwielbia zwierzęta, jej ulubieńcami są psy.

MONIKA BROTOŃ

NAUCZYCIEL BIOLOGII I GEOGRAFII

MONIKA BROTOŃ – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, nauczycielka przyrody, biologii, geografii, chemii, języka angielskiego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Ze szkołą związana jest od dziewięciu lat, od siedmiu pełni rolę wychowawcy. Organizatorka wielu konkursów, zajęć pozalekcyjnych, wycieczek,a ostatnio comiesięcznych wyjazdów pod hasłem „Weekend          z COOLturą”. Chętnie bierze udział       w różnych akcjach charytatywnych, jest członkiem Stowarzyszenia Propagującego Idee Kazimierzowskie. We wszystko co robi, angażuje się całym sercem, mnóstwo czasu poświęca na doskonalenie swojego warsztatu pracy. Nauczanie jest jej wielką pasją i daje jej ogromną satysfakcję. Jest miłośniczką książek oraz kina, chętnie podróżuje,     a każdą wolną chwilę poświęca najbliższym. Uwielbia zwierzęta, jej ulubieńcami są psy.

KINGA PTAK - dyplomowany nauczyciel języka polskiego, zajęć artystycznych oraz wychowawca z 12- letni stażem pracy, absolwentka studiów z zakresu filologii polskiej, zarządzania oświatą, wiedzy o kulturze oraz bibliotekoznawstwa, zdobywczyni II miejsca w plebiscycie Dziennika Polskiego na najlepszego nauczyciela w Małopolsce w kategorii mała szkoła, organizatorka licznych akcji charytatywnych   oraz pozalekcyjnych przedsięwzięć, tj. gimnazjalne noce filmowe,   Dzień Profilaktyki i Sportu, Dzień Śpiocha. Jest twórcą autorskich programów w zakresie doradztwa zawodowego oraz pracy z uczniem wymagającym rewalidacji na zajęcia przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego. Od wielu lat w ramach zajęć artystyczny prowadzi lekcje dotyczące historii kina i filmu. Jej uczniowie osiągają sukcesy edukacyjne na poziomie województwa - finaliści Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Osoba charakteryzująca się otwartością, wrażliwością, kreatywnością, pracowitością                       i profesjonalizmem. W pracy i życiu kieruje się zasadą, że "tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia". Swój wolny czas spędza najchętniej z rodziną oraz przyjaciółmi. Jej pasją są filmy oraz książki. Lubi podróżować oraz aktywnie spędzać czas.

Kinga Ptak - dyplomowany nauczyciel języka polskiego, zajęć artystycznych oraz wychowawca   z 12 - letni stażem pracy, absolwentka studiów z zakresu filologii polskiej, zarządzania oświatą, wiedzy             o kulturze oraz bibliotekoznawstwa, zdobywczyni II miejsca w plebiscycie Dziennika Polskiego na najlepszego nauczyciela w Małopolsce w kategorii mała szkoła, organizatorka licznych akcji charytatywnych oraz pozalekcyjnych przedsięwzięć, tj. gimnazjalne noce filmowe, Dzień Profilaktyki i Sportu, Dzień Śpiocha. Jest twórcą autorskich programów    w zakresie doradztwa zawodowego oraz pracy   z uczniem wymagającym rewalidacji na zajęcia przygotowujących       do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego. Od wielu lat w ramach zajęć artystyczny prowadzi lekcje dotyczące historii kina i filmu. Jej uczniowie osiągają sukcesy edukacyjne na poziomie województwa - finaliści Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie. Osoba charakteryzująca się otwartością, wrażliwością, kreatywnością, pracowitością i profesjonalizmem.    W pracy i życiu kieruje się zasadą,    że "tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia". Swój wolny czas spędza najchętniej z rodziną oraz przyjaciółmi. Jej pasją są filmy oraz książki. Lubi podróżować oraz aktywnie spędzać czas.

KINGA PTAK

WICEDYREKTOR

d/s DYDAKTYCZNYCH

SMS WIELICZKA

NAUCZYCIEL J. POLSKIEGO

IZABELA WAWRZYK - dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego z 12- letnim stażem pracy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktor siatkówki, kierownik wypoczynku kolonijnego oraz wycieczek, koordynator imprez sportowych z udziałem gwiazd sportu, tj.: Krzysztof Diablo Włodarczyk czy Paweł Kołodziej - młodzieżowy mistrz świata WBC. Jej pasją zawsze był sport, w czasie studiów trenowała siatkówkę . Lubi wyzwania, uwielbia pracę z dziećmi    i młodzieżą. Jej zawodowym mottem są słowa: " Zawsze pracuj tak, aby uczniowie widzieli w tobie autorytet ". Od paru lat trenuje bieganie oraz tenis ziemny, jeździ na rolkach, często spędza czas na siłowni. W zimie jeździ na nartach i pływa.       Jej marzeniem jest zostać trenerem personalnym, ponieważ uwielbia pracę z ludźmi.

IZABELA WAWRZYK

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

IZABELA WAWRZYK - dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego    z 12- letnim stażem pracy. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktor siatkówki, kierownik wypoczynku kolonijnego oraz wycieczek, koordynator imprez sportowych        z udziałem gwiazd sportu, tj.: Krzysztof Diablo Włodarczyk czy Paweł Kołodziej - młodzieżowy   mistrz świata WBC. Jej pasją zawsze był sport, w czasie studiów trenowała siatkówkę . Lubi wyzwania, uwielbia pracę z dziećmi    i młodzieżą.       Jej zawodowym mottem są słowa: " Zawsze pracuj tak, aby uczniowie widzieli w tobie autorytet ". Od paru lat trenuje bieganie oraz tenis ziemny, jeździ na rolkach, często spędza czas na siłowni. W zimie jeździ na nartach i pływa.              Jej marzeniem jest zostać trenerem personalnym, ponieważ uwielbia pracę z ludźmi.

MAŁGORZATA JUSZCZYK - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, przygotowania do życia w rodzinie, wiedzy o kulturze. Prowadzi zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz socjoterapię.Opiekun Gimnazjalnego Klubu Kibica. Od kilku lat prowadzi Klub Wspierania Inicjatyw Lokalnych, w ramach którego uczniowie jako wolontariusze mogą angażować się    w organizację różnorodnych szkolnych i środowiskowych akcji charytatywnych, kulturalnych, społecznych oraz sportowych.Wśród nich znajdują się gminne edycje Finałów Szlachetnej Paczki i WOŚP. W roku 2012 znalazła się w gronie nagrodzonych nauczycieli w IV edycji Nagrody im Ireny Sendlerowej za naprawianie świata; Laureatka plebiscytu Dziennika Polskiego - Nauczyciel Małopolski oraz Perła Powiatu Wielickiego 2017 w kategorii społecznik. Od kilku lat organizuje niekonwencjonalne wyjazdy wakacyjne do różnych miejsc Europy. Dotychczas udało się odwiedzić m.in.: Rosję, Białoruś, Rumunię, Ukrainę z Krymem, Turcje, kraje Bałkańskie. W swej pracy wyznaje zasadę, że każdy człowiek ma w sobie talent, trzeba go tylko szukać i rozwijać.  Ceni uczciwość, pracowitość, poczucie humoru i umiejętność słuchania oraz wrażliwość na potrzeby innych. Wolny czas spędza najchętniej        z bliskimi i przyjaciółmi, z książką, w kuchni, z aparatem fotograficznym, na górskich szlakach lub poznając inne kultury i ciekawe miejsca.

MAŁGORZATA JUSZCZYK

NAUCZYCIEL HISTORII

MAŁGORZATA JUSZCZYK - nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, przygotowania do życia w rodzinie, wiedzy o kulturze. Prowadzi zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz socjoterapię.Opiekun Gimnazjalnego Klubu Kibica. Od kilku lat prowadzi Klub Wspierania Inicjatyw Lokalnych, w ramach którego uczniowie jako wolontariusze mogą angażować się    w organizację różnorodnych szkolnych i środowiskowych akcji charytatywnych, kulturalnych, społecznych oraz sportowych.Wśród nich znajdują się gminne edycje Finałów Szlachetnej Paczki i WOŚP.  W roku 2012 znalazła się w gronie nagrodzonych nauczycieli w IV edycji Nagrody im Ireny Sendlerowej za naprawianie świata; Laureatka plebiscytu Dziennika Polskiego - Nauczyciel Małopolski oraz Perła Powiatu Wielickiego 2017 w kategorii społecznik. Od kilku lat organizuje niekonwencjonalne wyjazdy wakacyjne do różnych miejsc Europy. Dotychczas udało się odwiedzić m.in.: Rosję, Białoruś, Rumunię, Ukrainę     z Krymem, Turcje, kraje Bałkańskie. W swej pracy wyznaje zasadę, że każdy człowiek ma w sobie talent, trzeba go tylko szukać i rozwijać.  Ceni uczciwość, pracowitość, poczucie humoru i umiejętność słuchania oraz wrażliwość na potrzeby innych. Wolny czas spędza najchętniej z bliskimi       i przyjaciółmi, z książką, w kuchni,    z aparatem fotograficznym, na górskich szlakach lub poznając inne kultury i ciekawe miejsca.

Pewien chłopiec, chcąc poznać tajemnicę szczęścia, udał się do najmądrzejszego z ludzi. Ten, zaprosił go do zwiedzania swojego pałacu. Wręczył mu przy tym łyżkę z trzema kroplami oliwy, prosząc, aby ani krzty nie uronić. Gdy chłopiec wrócił, Mędrzec zapytał go czy podoba  mu się jego wspaniały zamek. Zawstydzony młodzieniec nie umiał odpowiedzieć na to pytanie, bo starając się całą drogę, aby nie wylać oliwy niczego nie zauważył.

Mędrzec polecił mu, by po raz drugi przespacerował się po zamku i tym razem docenił jego piękno. Teraz chłopiec urzeczony niezwykłym smakiem, z jakim urządzono pałac, zupełnie zapomniał o oliwie i gdy ponownie stanął przed Mędrcem, na łyżce nie było po niej śladu.

Wtedy dowiedział się, że tajemnica szczęścia tkwi w tym, aby widzieć wszystkie cuda świata, zachwycać się nimi i korzystać z nich, ale nigdy nie zapominać o kroplach oliwy na łyżce.

Od 24 lat, jako nauczyciel przyrody i biologii towarzyszę dzieciom w drodze do odkrycia tej tajemnicy

RENATA ŁANOSZKA

NAUCZYCIEL PRZYRODY

Pewien chłopiec, chcąc poznać tajemnicę szczęścia, udał się do najmądrzejszego z ludzi. Ten, zaprosił go do zwiedzania swojego pałacu. Wręczył mu przy tym łyżkę z trzema kroplami oliwy, prosząc, aby ani krzty nie uronić. Gdy chłopiec wrócił, Mędrzec zapytał go czy podoba  mu się jego wspaniały zamek. Zawstydzony młodzieniec nie umiał odpowiedzieć na to pytanie, bo starając się całą drogę, aby nie wylać oliwy niczego nie zauważył.

Mędrzec polecił mu, by po raz drugi przespacerował się po zamku i tym razem docenił jego piękno. Teraz chłopiec urzeczony niezwykłym smakiem, z jakim urządzono pałac, zupełnie zapomniał o oliwie i gdy ponownie stanął przed Mędrcem, na łyżce nie było po niej śladu.

Wtedy dowiedział się, że tajemnica szczęścia tkwi w tym, aby widzieć wszystkie cuda świata, zachwycać się nimi i korzystać z nich, ale nigdy nie zapominać o kroplach oliwy na łyżce.

Od 24 lat, jako nauczyciel przyrody     i biologii towarzyszę dzieciom w drodze do odkrycia tej tajemnicy.

RENATA ŁANOSZKA

MAGDALENA HOŁDA – nauczyciel języka niemieckiego, matematyki, informatyki, nauczania indywidualnego oraz wychowawca z 20 - letnim stażem pracy. Absolwentka studiów z zakresu nauczania języka niemieckiego, matematyki z elementami informatyki, edukacji potrzeb rewalidacyjnych osób z niepełnosprawnością intelektualną. W swojej karierze pracowała z dziećmi i młodzieżą, an każdym etapie edukacyjnym, przygotowując podopiecznych do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Organizatorka wielu ciekawych wycieczek krajoznawczych. Pracowała przy wielu projektach                i konkursach. Charakteryzuje się pracowitością, sumiennością, otwartością, ciekawością na nowe wyzwania i uczciwością. W pracy kieruje się zasadą każdy człowiek - uczeń jest inny. Swój wolny czas spędza najczęściej ze swoją rodziną. Lubi zwiedzać i poznawać nowe miejsca.

MAGDALENA HOŁDA

NAUCZYCIEL MATEMATYKI,

INFORMATYKI, J. NIEMIECKIEGO

MAGDALENA HOŁDA – nauczyciel języka niemieckiego, matematyki, informatyki, nauczania indywidualnego oraz wychowawca    z 20 - letnim stażem pracy. Absolwentka studiów z zakresu nauczania języka niemieckiego, matematyki z elementami informatyki, edukacji potrzeb rewalidacyjnych osób                      z niepełnosprawnością intelektualną. W swojej karierze pracowała            z dziećmi i młodzieżą, an każdym etapie edukacyjnym, przygotowując podopiecznych do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. Organizatorka wielu ciekawych wycieczek krajoznawczych. Pracowała przy wielu projektach       i konkursach. Charakteryzuje się pracowitością, sumiennością, otwartością, ciekawością na nowe wyzwania i uczciwością. W pracy kieruje się zasadą każdy człowiek - uczeń jest inny. Swój wolny czas spędza najczęściej ze swoją rodziną. Lubi zwiedzać i poznawać nowe miejsca.

MARCIN CIEPŁY - od najmłodszych lat pasjonat piłki nożnej. Wychowanek Hutnika Kraków, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble piłki młodzieżowej. Swoje zainteresowania i zamiłowanie do ruchu rozwijał na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie zdobył uprawnienia trenerskie II klasy. Posiada również uprawnienia sędziego piłki nożnej. Po zakończeniu kariery piłkarskiej w pełni poświęcił się pracy z młodzieżą - od 2011 roku pracuje jako trener piłki nożnej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Pracując w Coerver Coaching, zdobył nie tylko wiedzę o zasadach skutecznego szkolenia, ale również miał możliwość rozwijać swój warsztat trenerski, pracując z zawodnikami większości krakowskich klubów. Posiada licencję trenerską UEFA A. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim rozwojem indywidualnych umiejętności technicznych zawodnika, aby stworzyć mu solidne podstawy do pracy na dalszej ścieżce kariery piłkarskiej.

MARCIN CIEPŁY

mgr WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

TRENER PIŁKI NOŻNEJ

MARCIN CIEPŁY - od najmłodszych lat pasjonat piłki nożnej. Wychowanek Hutnika Kraków, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble piłki młodzieżowej. Swoje zainteresowania i zamiłowanie do ruchu rozwijał na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie zdobył uprawnienia trenerskie II klasy. Posiada również uprawnienia sędziego piłki nożnej. Po zakończeniu kariery piłkarskiej w pełni poświęcił się pracy z młodzieżą - od 2011 roku pracuje jako trener piłki nożnej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach. Pracując w Coerver Coaching, zdobył nie tylko wiedzę o zasadach skutecznego szkolenia, ale również miał możliwość rozwijać swój warsztat trenerski, pracując z zawodnikami większości krakowskich klubów. Posiada licencję trenerską UEFA A. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim rozwojem indywidualnych umiejętności technicznych zawodnika, aby stworzyć mu solidne podstawy do pracy na dalszej ścieżce kariery piłkarskiej.

Nad prawidłowym odżywianiem naszych wychowanków i uczniów czuwa mgr inż. ANETA MIĘKINA -NOWAK  - psychodietetyk, absolwentka Technologii Żywności  i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, swoje dietetyczne doświadczenie od kilku lat zdobywa, prowadząc prywatną praktykę w zakresie usług dietetycznych, a wcześniej podczas pracy w poradni psychodietetycznej oraz diabetologicznej, jak również doradzając w klubie fitness. Edukuje - jak zdrowo się odżywiać         - przedszkolaki, dzieci i młodzież, jak również seniorów podczas prelekcji, na które jest zapraszana. Swoją wiedzę poszerza na kursach i szkoleniach oraz czytając najnowsze publikacje z zakresu dietetyki. Lubi zaszczepiać, zwłaszcza    w małych dzieciach, chęć zdrowego jedzenia, dlatego często eksperymentuje kulinarnie ze swoimi dziećmi.            Lubi wolny czas spędzać aktywnie i wspólnie ze swoją rodziną, podróżując do miejsc bliskich naturze.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wydziału filologicznego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Nauczyciel dyplomowany z 12 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Od 8 lat zaangażowana w pracę komisji rejonowej Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Autorka innowacji pedagogicznej z języka angielskiego dla dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Organizatorka konkursów językowych, zaangażowany wychowawca, nauczyciel z pasją i determinacją. Wolne chwile spędza na słuchaniu muzyki, lubi podróżować i poznawać nowe miejsca i kultury.

PATRYCJA KONIOR-STEGA

NAUCZYCIEL J. ANGIELSKIEGO

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wydziału filologicznego oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego           i Języków Obcych w Katowicach. Nauczyciel dyplomowany z 12 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi   i młodzieżą. Od 8 lat zaangażowana w pracę komisji rejonowej Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Autorka innowacji pedagogicznej z języka angielskiego dla dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Organizatorka konkursów językowych, zaangażowany wychowawca, nauczyciel z pasją i determinacją. Wolne chwile spędza na słuchaniu muzyki, lubi podróżować i poznawać nowe miejsca i kultury.

KADRA

STANISŁAW KMAK - wicedyrektor ds. Sportowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego Wieliczka, wcześniej absolwent (1990), a następnie wieloletni asystent w Katedrze Teorii Reakcji i Sportów Wodnych

w Zakładzie Odnowy Psychosomatycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Magister wychowania fizycznego, nauczyciel wychowania fizycznego, specjalista z zakresu korekcji wad postawy, odnowy biologicznej, terapii manualnej i masażu, wieloletni wykładowca WBP Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Autor lub współautor książek "Leczniczy masaż punktowy", "Masaż punktowy i inne metody refleksoterapii", autor rozdziału "Masaż stawów" w "Podręczniku Terapii Manualnej" i wielu innych publikacji naukowych.

Instruktor sportu w wielu dyscyplinach m. in. piłki siatkowej, piłki ręcznej i nożnej, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa alpejskiego i snowboardu, kolarstwa górskiego, wspinaczki skałkowej, kajakarstwa.

Kierownik i wychowawca na kilkudziesięciu obozach sportowych i rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Uczestnik wielu kursów i szkoleń     z zakresu medycyny fizykalnej, technik negocjacji, zarządzania zasobami ludzkimi. Od lat związany ze sportem wielickim poprzez współpracę z klubami sportowymi MKF Solne Miasto i KS Górnik Wieliczka.

W Fundacji Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce, która utworzyła Szkołe Mistrzostwa Sportowego Wieliczka pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Fundacji.

 

STANISŁAW KMAK

WICEDYREKTOR DS. SPORTOWYCH

Wychowawca klasy VI , nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener piłki siatkowej realizujący proces szkolenia sportowego w SMS Wieliczka. Wcześniej absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, wieloletni zawodnik

i trener MUKS POPRAD Stary Sącz, STS Sandecja Nowy Sącz, MKS Muszynianka Muszyna (młodzieżowa liga kobiet). Specjalista z zakresu Odnowy Biologicznej w sporcie . Uczestnik wielu kursów i szkoleńz zakresu piłki siatkowej, przygotowania motorycznego. Trener Reprezentacji Polski Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz Trener Małopolskiej Kadry Piłki Siatkowej i Piłki Plażowej. Miłośnik turystyki górskiej.

JAKUB KALICIECKI

mgr WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

TRENER PIŁKI SIATKOWEJ

KINGA PTAK

DYREKTOR SMS WIELICZKA

NAUCZYCIEL J. POLSKIEGO

 

 

Nauczycielka plastyki w Szkole

Mistrzostwa Sportowego Wieliczka.

Absolwentka Uniwersytetu Kultury

i Sztuki w Kijowie,gdzie uzyskała tytuł

magistra reżyserii filmu animowanego.

Od 17 roku życia pracuje jako grafik

-animator, prowadzi zajęcia i warsztaty

z dziećmi w zakresie plastyki, filmu animowanego,

eco - sztuki ze śmieci.

Jest ilustratorką książek i podręczników.

KSENIA BEREZOWSKA

NAUCZYCIEL PLASTYKI, ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

Nauczyciel wychowania fizycznego

i trener piłki nożnejw Szkole

Mistrzostwa Sportowego Wieliczka.

Jest absolwentem krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, gdzie uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego ze specjalizacjami gimnastyka korekcyjna

i trener przygotowania motorycznego

w sporcie. Posiada uprawnienia trenerskie UEFA B. Od lat jego największą pasją był sport,

a w szczególności piłka nożna, którą uprawia również czynnie jako zawodnik. Swoim zamiłowaniem

do aktywności fizycznej chce zarażać podopiecznych, ważny dla niego jest wszechstronny i harmonijny rozwój ucznia.

Pracę z piłkarskimi zespołami młodzieżowymi rozpoczął w 2014

roku i od tego czasu cały czas podnosi swoje kwalifikacje.

Jest również trenerem personalnym,

uczestniczył w licznych szkoleniach

z zakresu piłki nożneji treningu

motorycznego.

ŁUKASZ SKÓRA

mgr WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

TRENER PIŁKI NOŻNEJ

ul. Kościuszki 15, 32-020 Wieliczka

+48 782-123-610

info@smswieliczka.pl