ul. Bogucka 2, 32-020 Wieliczka

+48 782-123-610

info@smswieliczka.pl

Opiekę medyczną nad naszymi wychowankami będzie sprawował lek. med. KAROL MALEC

- specjalista chorób wewnętrznych oraz medycyny ratunkowej. Absolwent, a obecnie wykładowca Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Lekarz kadry slalomu kajakowego PZKaj oraz oddziału ratunkowego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

W przeszłości, przez kilka lat, wykładowca i asystent w Katedrze Medycyny Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego

w Krakowie. Pasjonat sportu, szczególnie narciarstwa

i kolarstwa szosowego.

ZESPÓŁ SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO WIELICZKA

FIZJOTERAPEUTA

MARIOLA BUCKA
 

FIZJOTERAPEUTKA


Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii.
Specjalizuję się w fizjoterapii sportowej i treningu siłowym. Zajmuję się zarówno prewencją, profilaktyką jak i leczeniem urazów sportowych. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii i przygotowania motorycznego w sporcie (m.in.: me
dycyna manualna, pinopresura, suche igłowanie, kinesiotaping i wiele innych). Współpracuję ze sportowcami zarówno na poziomie zawodowym, jak i amatorskim w różnych dyscyplinach m.in.: piłka siatkowa, piłka nożna.
Od dzieciństwa związana ze sportem. Wieloletnia zawodniczka piłki siatkowej m.in.: druga liga kobiet, młodzieżowa reprezentantka małopolskiej kadry piłki siatkowej.
W pracy ze sportowcami stawia na holistyczne podejście do zdrowia oraz wszechstronny rozwój zawodniczek/ów. Preferuje indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Miłośniczka sportu i zdrowego stylu życia.