Trenerzy

JEST Z NAMI RAFAŁ KALINOWSKI!!! 🙂

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jednym z trenerów w naszej szkole został Rafał Kalinowski. Trener reprezentacji Polski juniorek oraz kadetek, szkoleniowiec z ogromnym doświadczeniem oraz wybitnymi sukcesami na arenie międzynarodowej i polskiej – pracował z drużynami żeńskimi w każdej kategorii wiekowej – młodziczki, kadetki, juniorki, seniorki. Nauczyciel wychowania fizycznego w szkołach podstawowych,  stażysta w klubie Metalleghe Montichiari (Serie A). Do jego największych sukcesów należą m.in.:  II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek – I trener, II miejsce w Mistrzostwach Strefy Wschodnioeuropejskiej EEVZA – II trener reprezentacji Polski, VIII miejsce w Mistrzostwach Europy Kadetek – II trener reprezentacji Polski.

Jakub Kaliciecki –     nauczyciel w Zespole Szkół w Librantowej oraz Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w   Gimnazjum Stary Sącz, trener MUKS POPRAD Stary Sącz oraz MKS MUSZYNIANKA MUSZYNA –  zespołu Młodej Orlen Ligi, w latach 2013-2016 trener małopolskiej kadry siatkówki plażowej. Do jego największych osiągnięć należą: Mistrzostwo Małopolski Kadetek oraz Mistrzostwo III ligi kobiet – awans do II ligi, Mistrzostwo Małopolski Kadetek, Mistrzostwo Małopolski Młodziczek w siatkówce plażowej –u dział w Finałach Mistrzostw Polski w Lubsku, a także Mistrzostwo szkół średnich w piłce siatkowej – udział w finałach  ogólnopolskiej Licealiady oraz Wicemistrzostwo III ligi Seniorek awans do baraży o II ligę.

STANISŁAW (KUBA) KMAK – Wicedyrektor do Spraw Sportowych SMS Wieliczka.
Absolwent a następnie wieloletni asystent w Katedrze Teorii Rekreacji i Sportów Wodnych w Zakładzie Odnowy Psychosomatycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, magister wychowania fizycznego, nauczyciel wychowania fizycznego, specjalista z zakresu korekcji wad postawy, odnowy biologicznej, terapii manualnej i masażu, wieloletni wykładowca zamiejscowego Wydziału Akademii Wychowania Fizycznego Warszawa w Białej Podlaskiej.
Instruktor sportu – piłki siatkowej, piłki ręcznej, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa alpejskiego i kolarstwa górskiego. Kierownik i wychowawca na kilkudziesięciu obozach sportowych i rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu medycyny fizykalnej, technik negocjacji, zarządzania zasobami ludzkimi. Od wielu lat związany ze sportem wielickim poprzez współpracę z klubami sportowymi MKF Solne Miasto Wieliczka i KS Górnik Wieliczka. Współzałożyciel Fundacji Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce, która utworzyła Niepubliczną Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce.